Czasami z różnych przyczyn dane przechowywane w telefonie ulegają utracie. Utrata kontaktów, wiadomości SMS, wiadomości e-mail jest przykrym wydarzeniem które może nas kosztować sporo nerwów, czasu i pieniędzy.
Utrata danych z telefonu komórkowego, smartfona  może nastąpić na skutek uszkodzeń mechanicznych takich jak np. zalanie , upadek , zwarcie, zgniecenie, złamanie, uderzenie, uszkodzenie wtyku USB karty pamięci,  i logicznych m.in poprzez sformatowanie, nieudaną aktualizację, nieprawidłowe usunięcie karty, działanie wirusa, instalację oprogramowania, przywrócenie ustawień fabrycznych lub przez przypadkowe skasowanie.
Na szczęście istnieją sposoby dzięki którym można odzyskać  większość danych z naszego telefonu komórkowego, wystarczy tylko zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Szanse na odzyskanie danychzależą od rodzaju uszkodzenia i modelu telefonu komórkowego.
Odzyskiwanie danych z telefonów nie należy do prostych zadań,ale dla naszego serwisu z długoletnim doświadczeniem to nie problem!

Z telefonów komórkowych, smartfonów możemy więc odzyskać:
– wiadomości sms
– zdjęcia,filmy
– pliki muzyczne
– lista kontaktów
– rejestry połączeń
– dokumenty,używane aplikacje
– wiadomości e-mail

Skontaktuj się z nami.