Aparat fotograficzny / kamera to standard w każdym telefonie komórkowym. Nieraz jest jednym z decydujących kryteriów przy wyborze smartfona. Nowe Samsungi słyną z wysokiej jakosci robionych zdjęć jak i filmów. Zdjęcia mają ostrość żylety przy rozdzielczości 12 mega pixeli (najnowszy S7) 16 MPx…Serwis Benchmark.pl tutaj szerzej opisuje aparaty w ostatnich modelach.

Co jeśli porysowane lub pęknięte szkiełko aparatu w twoim nowiutkim Samsungu Galaxy powoduje, że zdjęcia wychodzą niewyraźne, zamglone lub rozmazane? Takimi zdjęciami raczej nie pochwalisz się znajomym, prawda?

Jeżeli uszkodzeniu uległo samo oczko kamery (a nie wewnętrzny aparat), wymienimy je na nowe. W trakcie naprawy wykorzystujemy tylko oryginalne części do telefonów Samsung S6, S6 Edge, S7 i S7 Edge. Sama wymiana jest stosunkowo szybka, a profesjonalny montaż zapewnia szczelność aparatu. Ponadto, szkiełko montujemy na oryginalnej taśmie klejącej, dzięki czemu telefon nie traci gwarancji producenta. Używane przez nas części zastępcze gwarantują, że twój telefon działa dokładnie tak, jak przed naprawą i nie traci swoich funkcji.

Jako nieliczni w Krakowie w PrestigGSM możemy wymienić samą szybkę!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem napraw gdzię znajdziecie cenę wymiany w swoim modelu Samsunga.

Wymiana szkiełka aparatu w modelach Samsung Galaxy możliwa tylko w PrestigeGSM | Kraków ul Krakowska i DH Jubilat