Twój Huawei Honor 7 jest zepsuty lub uszkodzony i szukasz serwisu, żeby go naprawić? Przynieś go do nas! Oferujemy serwis nawet mniej popularnych telefonów w oparciu o doświadczenie, wykwalifikowanych serwisantów i dostęp do dobrej jakości części: zamienników jak i oryginalnych.

Jak mówi stare przysłowie, dostajesz to, za co płacisz. Tak, honor 7 ma atrakcyjną cenę, biorąc pod uwagę specyfikację sprzętu i zestaw funkcji  ale jako całość telefon jest daleki od doskonałości. Na pierwszy rzut oka Huawei Honor 7 wygląda znajomo. I faktycznie, jak się bardziej przyjrzeć przypomina  iPhone’a 4 tylko skrzyżowanego z Xperią Z3 +. Tylna obudowa, wykonana ze szczotkowanego aluminium, sprawia, że telefon przyjemnie leży w dłoni i nie wyślizguje się. Smartfon ten ma także całkiem ciekawe i imponujące funkcje, jak na przykład 20-megapikselowy aparat, imponujący ośmiordzeniowy procesor, 3 GB pamięci RAM, czytnik linii papilarnych czy sterowanie głosowe. Ponadto Honor 7 może wydać się interesujący również dlatego, że obsługuje jednocześnie dwie karty SIM. Oznacza to, że ​​można przełączać się między sieciami i taryfami bez konieczności otwierania telefonu.

Ogólnie rzecz biorąc jest to przyzwoity telefon w atrakcyjnej cenie, dlatego też naprawianie go jest w większości przypadków naprawdę opłacalne, a z pewnością tańsze niż zakup nowego smartfona. Ceny różnią się, w zależności od rodzaju naprawy. Najczęstszą usługą wykonywaną przez nasz serwis jest wymiana wyświetlacza LCD. Jednak w Huawei Honor 7 równie często psuje się port ładowania i bateria.

Na terenie Krakowa wymieniamy uszkodzone wyświetlacze w Huawei Honor 7
Huawei Honor 7 jest wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 1920×1080, dający niezłą jakość obrazu, nawet w bardzo jasnym świetle. Niestety nie jest wyposażony w szkło Gorilla, ani żadne inne podobnej jakości, stąd też uszkodzony wyświetlacz jest najczęstszą usterką, którą naprawiamy. Przyczyny są jednak różne. Zazwyczaj pęknięte lub uszkodzone jest szkło. Bywa, że nie reaguje “dotyk” lub ekran się nie podświetla. Niestety w większości przypadków wyświetlacz nie nadaje się do naprawy i musi być zastąpiony. Problemem jest bowiem fakt, iż wszystkie elementy ekranu (panel dotykowy, wyświetlacz i podświetlenie) są sklejone i stanowią jedną całość. W naszym serwisie oferujemy wymianę kompletnego wyświetlacza z ramką już od 349 PLN.

Częstą usterką w przypadku Huawei Honor 7, jest również problem z portem ładowania micro USB, który może zostać bardzo łatwo uszkodzony, np. poprzez niewłaściwe podłączanie ładowarki. Jeśli twój telefon nie chce się włączyć lub się nie ładuje przynieś go do naszego serwisu, a my sprawdzimy, czy naprawa lub wymiana jest konieczna.

Naprawa uszkodzonego telefonu Huawei Honor 7 w Prestige GSM

Podobnie rzecz ma się z baterią. Huawei Honor 7 wyposażony jest w niewymienną baterię o pojemności 3100 mAh, która powinna zapewniać przyzwoitą żywotność telefonu między ładowaniami. W praktyce jednak okazuje się, że akumulator nie sprawdza się szczególnie dobrze, a naładowanie baterii spada do 80% po zaledwie dwóch i pół godzinach umiarkowanego użytkowania. Dlatego jeśli żywotność baterii utrudnia korzystanie z telefonu, który przez to nie pracuje tak, jak powinien, przynieś go do nas. W naszym serwisie telefonów oferujemy wymianę baterii już od 79 PLN.

Podsumowując, Huawei Honor 7 jest przyzwoitym smartfonem, ze średniej półki cenowej. Wyposażony jest w świetny aparat, skaner odcisków palców, sterowanie głosem czy niestandardowy interfejs użytkownika. Niestety skaner nie zawsze działa, a niektóre elementy interfejsu wydają się być niedokończone. Jednak ogólnie Honor 7 jest smartfonem godnym uwagi, a ci którzy na niego postawili są raczej zadowoleni z użytkowania.