icon

Lokalizacja

Kraków, ul. Krakowska 4
Tel. 12/422-81-41

Serwis telefonów w krakowie nie musi być drogi oto nasze konkurencyjne ceny

Opinie

Serwis telefonów od 18 lat

W branży  telefonii komórkowej działamy od roku 1998.  Lata bogatych doświadczeñ pozwalają nam zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie.

W naszym salonie w Krakowie przy ulicy Krakowskiej 4  zawsze mogą państwo uzyskać fachową i rzetelną pomoc. Zapraszamy też do nowootwartego punktu w Domu Handlowym Jubilat przy alejach Krasińskiego 1, oczywiście w Krakowie:-). 

Usługi serwisowe świadczone przez Prestige GSM  mają doskonałą renomę, o czym świadczy grono zadowolonych i powracających do nas klientów. Od lat utrzymujemy wysoki poziom napraw inwestując w najnowsze urządzenia serwisowe i pogłebiając naszą więdzę w dziedzinie serwisowania smartfonów.

Wszelkie prostsze operacje typu usuwanie blokad simlock, dogrywanie języków itp. wykonujemy na poczekaniu i samodzielnie bez zbędnych pośedników. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i najwyższą jakość. Telefony oraz akcesoria sprzedawane u nas pochodzą od sprawdzonych dostawców. Cechują się najwyższą jakością oraz są przystępne cenową.

Zakup online jest możliwy przez nasz sklep internetowy na portalu Allegro.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy także w każdą sobotę i niedzielę na giełdzie RTV przy ulicy Balickiej – stoisko nr. 392.

Zapraszamy i zachęcamy do współpracy z nami. Zespół Prestige GSM

Przeczytaj opinie o naszym serwisie: